.

.

New
Networx Optikai Csatoló Keystone Bubi (SC, Singlemode)

Networx Optikai Csatoló Keystone Bubi (SC, Singlemode)

HUF 448.20

Összeg
A megrendeléshez hozzáférhető formában

Singlemode.Csatlakozó : SC SC.Simplex.Magas minőségű kerámia persely.Kompatibilis az összes Networx™ Fali Tányérok, Üres Patch Panel.Singlemode.Csatlakozó : SC SC.Simplex.Magas minőségű kerámia persely.Kompatibilis az összes Networx™ Fali Tányérok, Üres Patch Panel.Networx(tm) Optikai Keystone Kapcsolókészülékek érdekében, hogy a tökéletes teljesítmény, versenyképes áron.Rost trapéz alakú Csatlakozót a Networx(tm) majd megfelelni az elvárásoknak, újra meg újra, miközben tolni a határokat, még a adatok éhes alkalmazások.Rost Keystone Csatlakozót kínál egy nagyszerű megoldás, amikor szüksége, hogy futni hossza fiber.By futó szálak a falak, az útból, biztos lehet benne, hogy a rost biztonságban lesz, hogy zúzott, törött.Networx(tm) Rost Keystone Kapcsolókészülékek állnak rendelkezésre a különböző kapcsolatok, multimódusú, singlemode, egyoldalas valamint kétoldalas.

A fő tulajdonságok

Új

Vevő választása